piątek, 28 października 2016

Full of colours


"Witajcie, dzisiaj dla odmiany zamiast uwielbianych przeze mnie art-journali powstała okładka do art-journala. Wykorzystałam do pracy same stemple oraz folie od tych stempli.
"Hello, today instead of art jornal entries ( that I love) I want to share an art journal cover for a change :) I used stamps and foil from the stamps packaging only.Odważyłam się na bardzo szalone tło. Kolory są odważne, nie pasujące do moich prac i przyznam Wam się do czegoś! Pierwszy raz chyba porwałam się na takie zestawienie kolorystyczne.
I created a crazy background. Colours are really vibrant, it's not my favorite colour palette ... in fact /I need to confess/ that this is the first time I used such a crazy mix of colours.Całe tło powstało za pomocą stempli oraz tekstur. Nie ma w pracy ani grama papieru.
The whole background is made using stamps and textures. There isn't even one piece of paper.Stemple Lemonade dają tak ogromne możliwości, że papier czasami może iść w odstawkę. Folię sobie pocięłam na kawałki i postepmlowałam tuszem wodoodpornym. Miejscami użyłam na okładce stempli oraz białego tuszu, aby rozjaśnić pracę."
 Lemonade stamps gives you so many possibilities - the sky is the limit. Paper may stay in your drawer. I cut the foil into pieces, inked it with a waterproof ink. I added more stamps and white ink to lighten the cover up."Pozdrawiam Was, życzę miłego dnia i do następnego razu :)
Aga

I used:

3 komentarze:

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza