niedziela, 26 marca 2017

Kreatywność potrzebuje odwagi/journal page with my stamps

W poprzednim poście ukazałam stempelki, nad którymi ostatnio spędziłam trochę czasu. Dzisiaj z kolei przedstawiam je w użyciu... Mam nadzieję, że poczujecie chęć zrobienia z nimi wpisu :).

Jak dla mnie napisy w języku polskim są niezbędne. Owszem, jest dużo anglojęzycznych, jednak wychodzę z założenia, że nie wszystkim odpowiada opcja językowa z uwagi na przykład na brak znajomości języka. Drugim powodem było to, że brakowało mi po prostu polszczyzny w journalingu. Podam Wam przykład z życia wzięty :) może kolokwialnie mówiąc-zbyt życiowy, ale jednak przykład. Moja mama nigdy nie potrafiła zrozumieć moich wpisów :) to było momentami irytujące, kiedy przyglądała się mojej pracy, kompletnie nie wiedząc "co autor miał na myśli".  Sama nie jestem biegła w języku angielskim na tyle, abym mogła swobodnie tłumaczyć sobie teksty i następnie pisać je na maszynie. Tak powstał pomysł na napisy w języku ojczystym. Poza tym, kolejnym aspektem który do mnie przemówił jest taki, że męczy mnie zachwycanie się wszystkim co nie jest nasze, a nasze jest na uboczu! Ot taka myśl z rana.

Oczywiście zapewne znajdzie się grono ludzi, którzy nadal się będą jarać angielskim, ale ja dzisiaj jaram się polskim :)

 Stempelek taśmę odbiłam na starym papierze, zrobiłam z niego podkład pod przezroczystą odbitkę na folii, na której odbiłam ten sam stempel i zrobiłam z niego po prostu okienka.
I used:
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Ramka-journal-by-Aga-Baraniak.html
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Tasma-szeroka-by-Aga-Baraniak.html
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Kratka-cienka-by-Aga-Baraniak.html
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Napisy-zestaw-4-by-Aga-Baraniak.html
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Napisy-zestaw-1-by-Aga-Baraniak.html
http://store.lemonadestamps.com/new_products/Border-litery-by-Aga-Baraniak.html

pozdrawiam i życzę przyjemnego poniedziałku :)
Aga

5 komentarzy:

 1. Wpis obłędny! Zakochałam się w tych stempelkach. I choć chciałoby się kupić wszystkie jednocześnie, trzeba będzie małymi kroczkami je zdobywać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się bardzo Jolu, że wpadły w Twoje oko :) mam nadzieję, że jak już zostaniesz ich posiadaczką, albo choć jednego to sprawi Tobie ogromną radość praca z nim :) pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. this is gorgeous and so detailed.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza