poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Pożegnalnie dla Retro Kraft Shop

Dzisiaj nadchodzi ten moment, kiedy czasu mi  już brakuje na życie, więc żegnam się z Wami i z blogiem Retro Kraft Shop tym wpisem. Mam nadzieję, że ten czas spędzony razem będziecie wspominać pozytywnie, podobnie jak ja. Trzeba coś pozostawić za sobą i iść dalej...

Życzę Wam wielu radości z tego co robicie, odkrywajcie się na nowo każdego dnia! Nie oglądajcie się za siebie! To się nie opłaca :)

The moment when I have no time to live has come and it is time to say goodbye to you and Retro Kraft Shop. I hope you find the moments we spend together creative and will always get back to them with positive emotions. You must close one door to open another. I wish you all the best! Do what you do with joy and find yourselves again and again. Don't look back, it's not worth it. :)

Do wykonania tła użyłam szablonów oraz past strukturalnych marki Renesans. Dodatkowo ozłociłam wszystko pastami pozłotniczymi, które nałożyłam przez szablony. Pasty pozłotnicze są pernamentne, dzięki czemu po wyschnięciu stają się wodoodporne.

I used stencils and  Renesans structural paste to make the background. Additionally, I used gold paste through stencils. The gold paste is pernament so it becomes waterproof after drying.


Pokryłam nimi ramkę metalową oraz tą z masy plastycznej. Ciekawostką jest to, że strony wpisu nie są zagruntowane gesso i jak widać doskonale to wygląda, żadne tłuste plamy się nie robią...
Pasty pozłotnicze wspaniale mieszają się z żel medium, gesso, pastami strukturalnymi, heavy body gloss i matt. Tylko z każdym z mediów inaczej wyglądają po wyschnięciu :) Niech Wasza ciekawość skłoni was do eksperymentów :)

I used it to cover the metal and modeling clay frames. The fun fact is the pages are not primed with gesso and as you see, they look perfect and there are no oily stains left. Gold paste is ideal for mixing with medium gel, gesso, structural paste, heavy body gloss and matt. Only the result is different after drying. Make your curiosity experiment. :)


 
Aga :) 
 
 

1 komentarz:

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza