środa, 30 sierpnia 2017

Art in Town i mój nowy warsztat

Witajcie kochani. Już 18 listopada kolejna edycja Art In Town w Warszawie. Z tej okazji wykonałam na plastrze grubego drewna, który cieszył się powodzeniem, pracę tym razem mocno akwarelową. Zapraszam Was serdecznie na ten warsztat, gdyż nie tylko stworzysz coś ciekawego, ale również pochłoniesz dużeą dawkę informacji.
To będą trzy godziny naprawdę ciekawej przygody...

OPIS WARSZTATU:
Warsztat dla początkujących, którzy pragną pogłębić wiedzę o akwarelach i wykorzystać ją w późniejszych projektach. Na tym warsztacie kompozycja pracy to rzecz drugoplanowa! Naucz się tworzyć własne elementy dekoracyjne, którew przyszłości ozdobią Twoje prace, ale również zaowocują osobistym rozwojem.

Wyjaśnię zasady palety kolorów, opowiem o pędzlach i papierach do akwareli.  W trakcie trwania warsztatu opowiem o perspektywach, swiatłocieniu, intensyfikowaniu pracyna sam koniec, oraz o budowaniu tonów w pracy. 
Dodatkowo zdradzę Wam kilka swoich sposobów na malowanie na drewnie, które jak zapewne wiecie jest materiałem bardzo chłonnym wodę i inne media...

Tyle mogę zaoferować od siebie :)
Jeśli obawiasz się, że nie nbędziesz w stanie poradzić sobie z rysowaniem,
zapewniam pomoc :) Nie wyjdziesz z mojego warsztatu bez pracy!Na warsztacie będzie możliwość zakupu akwarelek, z których będziemy korzystać na warsztacie. Będzie to ok 5-6 półkostek. Jeśli jesteś zainteresowana/y takim zestawem - proszę o informację w meilu. Takie komplety muszą być ze mną uzgadniane indywidualnie.


Zdobądź informacje, jak zabezpieczać takie drewno by móc na nim pracować!

Na warsztat należy zabrać ze sobą:

  • 2-3 identyczne zdjęcia z możliwośćią wycięcia konturów. Proszę, aby każde zdjęcie było o różnych (dowolnych) rozmiarach. Największe max 13 cm szerokości.
  • nagrzewnicę lub suszarkę
  • pędzel cieńki do akwareli (w przypadku wątpliwości podpowiem jaki pędzel będzie odpowiedni)
  • pędzel gruby i średni (j.w)
  • klej na gorąco+wkłady (jeśli nim dysponujesz)
  • nożyczki precyzyjne
ZAPISY: agabaraniak71@gmail.com :) 
Będzie miło, jak dopiszesz, że chodzi o ART IN TOWN :)

pozdrawiam i życzę udanego popołudnia!

Aga

1 komentarz:

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza