piątek, 4 listopada 2016

Prezentów czas

Prezentów czas start! W tym roku chciałabym być bardziej zorganizowana i pomyśleć o prezentach świątecznych z bardzo przyzwoitym wyprzedzeniem. Co roku stosuję taki nieświadomy rytuał, że prezenty kupuję na ostatnią chwilę. Obiecałam sobie podjąć walkę ze złymi przyzwyczajeniami w tym roku :) Jak to będzie, nie wiem. Z racji tego że nie mam silnej woli, nie jestem w stanie oszacować, czy dam radę :) Ale trzymajcie za mnie kciuki. Te przemyślane prezenty, upominki wymagające od nas czasu i zaangażowania są więcej warte niż zestaw kosmetyków kupiony tuż przed gwiazdką....
Dzisiaj zaczynam szkatułką wykonaną dla Lemonade. Będę przedstawiała taki cykl prezentowy :). Do samych Świąt postaram się podsuwać pomysły na upominki. Może dzięki mojej burzy wykonacie coś dla swoich bliskich. Co Wy na to? Szkatułka została pomalowana farbami kredowymi, następnie wykonałam na niej przecierki na sucho z farbek metalicznych Finnabair. Przez maskę nałożyłam żelowe medium z Renesansu. Całość wykończyłam ulubionymi stemplami z Firmy Lemonade :)


7 komentarzy:

 1. I kolejne cudo :) ja nie umiałabym się z taką rozstać i komuś podarować :) za ładna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna!
  A co do prezentów to też mam takie plany. Oby tym razem nie skończyło się jak zawsze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna szkatułka. Na pewno obdarowana osoba będzie nią oczarowana. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna szkatułka! JA sobie co roku obiecuję, że zacznę przygotowywać się z akcją "prezenty" wcześniej, ale zawsze i tak wychodzi na ostatnią chwilę :) Kto wie? Może w tym roku będzie inaczej? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudna jest :) co do prezentów to też co roku mam takie plany, ale jakoś tak nie wychodzi... i tak latam i szukam czegoś tuż przed...

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniała! piękne kolory i przecierki!

  OdpowiedzUsuń
 7. zawsze zachwycasz mnie drobiazgami w pracy, pociągnięciem pędzla, fakturą dodatków, dyskretnym kolorem, tekstem który uzupełnia całość ... podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza