poniedziałek, 18 grudnia 2017

MY NEW PAGE :)

Kochani, nadszedł czas kiedy żegnam się z bloggerem :) ale mam nadzieję, ze nie z wami. Zapraszam na swojego nowego bloga i nie tylko. Liczę na to, że spodoba się Wam nowoczesna odsłona mojej nowej strony. Znajdziecie tam bloga, ale również sklep, który będzie uzupełniany na bieżąco w nowe produkty :) 

Trzymajcie za mnie kciuki, bo teraz to będzie mało czasu, ale za to będzie się bardzo dużo działo. Zmiany, jak sami zapewne wiecie, są w życiu potrzebne. Mimo to, że czasami się ich bardzo boimy-należy podjąć rękawicę aby iść do przodu. 
Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo pouczającą lekcją. Dowiedziałam się, że potrafię dużo więcej niż myślałam... potknęłam się, wstałam i biegnę... Wszystko co robię, robię dla siebie :) 

Pozdrawiam was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Obyście spędzili je w gronie osób kochanych, najbliższych, cudownych! Niech ten czas przyniesie Wam spokój, wypoczynek, czas na refleksję, a Nowy Rok obdarzy z przytupem samymi dobrymi nowinami!

Pzdrawiam!

Aga

http://agabaraniak.com/en/
4 komentarze:

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza