piątek, 16 grudnia 2016

My layout - compose your life

Kochani, święta się zbliżają, ale ja z racji tego że nie czuję się w świątecznych klimatach dzisiaj mam bardzo osobiste LO.  Uważam, że motto przewodnie mojej pracy każdy może odnieść do siebie. Nie tyle co może, ale też powinien odnieść do siebie!
Pamiętajmy, że to My sami kreujemy siebie, układamy tory naszego życia. Jeśli sami nie damy sobie wsparcia, wiary w siebie i siły do działania, to nie będziemy wystarczająco silni aby iść dalej.
Nie poddawajmy się, gdy coś nie wychodzi. Nie rezygnujmy, gdy nasze starania nie są doceniane. Nie pozwólmy, aby dopadło nas wstrętne zrezygnowanie i brak sił. Musimy się liczyć z tym, że życie zaskakuje na każdym kroku, nie tylko dobrymi, ale też złymi momentami i zdarzeniami. Ale musimy nauczyć się te zdarzenia dźwignąć. Musimy nauczyć się siły, chęci i woli walki, wytrwałości. Pamiętajcie, to daje siłę. Cieszmy się z życia, cieszmy się z rodziny. Celebrujmy te chwile, kiedy możemy żyć każdego dnia przy boku ludzi, którzy kochają nas najbardziej na świecie. Nie szukajmy splendoru i nie wiadomo czego. Szukajmy siebie! Szukajmy spokoju, który pozwoli nam działać, pozwoli nam wstawać każdego dnia i radować się do obcych ludzi na ulicy... To jest fantastyczne, spacerować i uśmiechać się do ludzi mi obcych :) Dziś tego doświadczyłam i śmiałam się sama do siebie...

 Nie dajmy się zwariować w dość chaotycznym świecie w jakim jesteśmy zmuszeni egzystować.
DZIĘKUJĘ MOJEMU MĘŻOWI, DZIECIOM I KOCHANEJ RODZINIE!

Dear All, Christmas Time is coming however I am  not in the holiday mood so I decided on a very personal LO. To my mind its leading motto may fit us all. Not only may but should too. Remember that we create ourselves and we decide which direction we choose. When we don't give support and motivation to ourselves, we will not be powerful enough to take a step forward. Let's not give up when something does not work. Let's not resign when others don't appreciate us. Don't let the lack of power overwhelm us. We must be aware of ups and downs our lives bring us. What is more, we must accept them as they come and learn how to gain strength for the future. Remember it gives you the power. Be happy of your life, family and   moments with the ones we love. Do not look for blitz. Look for yourselves! Look for peace which will let you get up every morning and smile to the strangers. I have experienced it today and it made me smile to myself. Let's not get crazy in the world we  have to exist. I would like to thank my husband, children and my beloved family.

I used:
      

12 komentarzy:

 1. Super praca i zgadzam sie z Toba w 100% ... czasem bywa trudno i to w zyciu osobistym czy zawodowym ale nie wolno sie poddawac absolutnie 😉 zycie jest zbyt krotkie .Sorki ze bez pl znakow ale pisze z tel .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Malgo! Zarówno w osobistym jak i zawodowym należy być silnym :)

   Usuń
 2. Piękne słowa Aga , czuję i myślę dokładnie tak samo. Gorące pozdrowienia !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, dobrze to ujęłaś! Z jednej strony jest mnóstwo powodów do radości z życia, tylko trzeba to sobie uświadomić. Z drugiej strony trzeba sobie samemu dać kopa do dziania. Nie dzielić celów na osiągalne i nieosiągalne, bo te nieosiągalne często nie są takie odległe, jeżeli się bardzo chce i uporczywie do nich dąży :) LO uwielbiam, piękna delikatna kolorystyka! A praca z takim przesłaniem ma podwójną moc :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastický text, božská práca! ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. I praca i tekst niesamowicie do mnie przemawia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. magiczny ... każda warstwa i detal jest jak emocja przeniesiona na papier ... druty mnie rozwaliły- kocham takie wstawki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo Wam dziękuję za piękne słowa. Cieszę się, że moja praca wywołała tyle emocji. Dziękuję za te wiadomości na priv :) to bardzo miłe. Chciałam zauważyć tylko, że nic mnie nie nawiedziło :) po prostu miałam chwilę na refleksje!

  OdpowiedzUsuń
 8. no tak tak ... mądrze prawisz, tylko kurczę ... ciężko tak! ja jestem akurat bardzo podatna na wpływy innych ludzi, gorszych dni czy zwykłych niepowodzeń. taki typ ;) walczę z tym, tzn staram się. ale efekty raczej marne ;)
  Twoje LO jest obłędne. kolorystycznie bomba!
  pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za wizytę i pozostawienie komentarza